TuneUp

TuneUp 3.0.5

Zaprowadź porządek w bibliotece iTunes

Zalety

  • Bardzo duża baza piosenek
  • Informacje o koncertach
  • Teledyski

Wady

  • Wygląd zakładki nie pasuje do iTunes

Bardzo dobry
8

TuneUp Companion to program porządkujący bibliotekę muzyczną iTunes. Analizuje utwory i pobiera brakujące informacje o nich, a także okładki albumów.

TuneUp Companion otwiera się razem z programem iTunes, jako dodatkowa zakładka po prawej stronie. Nie sposób go przeoczyć, gdyż wizualnie bardzo dobiega od reszty interfejsu. Program analizuje utwory znajdujące się w naszej bibliotece iTunes i identyfikuje te, którym brakuje jakiejś informacji w opisie lub nie posiadają okładki albumu. TuneUp Companion może porównać wybrakowane piosenki ze swoją bazą danych i uzupełnić tagi ID3 oraz okładki.

TuneUp Companion okazuje się niesamowicie skuteczny. Cały proces przebiega powoli, ale jego efekty są zaskakująco dobre. Program potrafi rozpoznać nawet dość nietypowe utwory muzyczne i uzupełnić wszystkie dane, wliczając w to datę wydania piosenki. Funkcja wyszukiwania okładek działa równie dobrze. Dodatkowo TuneUp Companion oferuje dodatkowe treści, powiązane z muzyką której słuchamy. Umożliwia oglądanie teledysków z serwisu YouTube, a także wyświetla informacje o koncertach naszych ulubionych wykonawców. Niestety ta ostatnia usługa nie daje najlepszych rezultatów poza USA.

TuneUp Companion pozwala szybko i bezboleśnie uporządkować bibliotekę piosenek. Sprawia, że słuchanie muzyki staje się jeszcze większą przyjemnością.

Najczęściej pobierane Personalizacja na mac

Więcej
TuneUp

Download

TuneUp 3.0.5

Opinie użytkowników o TuneUp